CLASAMENT CNRC 2015

 

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE AUTOMOBILISM SPORTIV  –  FRAS

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE RALLY CROSS / AUTOCROSS / BUGGY – CNRC 2015

A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

CLASAMENT ECHIPE

1.ACS RANDOM TEAM CRISTIAN – 68 P

2.SPRINT CLUB MIOVENI – 63 P

3.ACS RACING CARS BRASOV – 63 P

4.ISECO TG. MUREȘ – 40 P

CLASAMENT ECHIPE ETAPA A V-A TG. JIU

1.ISECO TG. MUREȘ – 20 P

2.ACS RANDOM TEAM CRISTIAN – 17 P

3.SPRINT CLUB MIOVENI – 15 P

4.ACS RACING CARS BRASOV – 13 P

CLASAMENT ECHIPE ETAPA A IV-A MIOVENI

1.ACS SPRINT CLUB MIOVENI – 20 P

2.ACS RANDOM TEAM CRISTIAN – 17 P

3.ACS RACING CARS BRASOV – 15 P

CLASAMENT RALLYCROSS 2015

CLASAMENT ECHIPE RALLYCROSS 2015

1.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 35 P

2.RANDOM TEAM CRISTIAN – 34 P

3.SPRINT CLUB MIOVENI – 28 P

4.ISECO TG. MUREȘ – 20 P

CLASAMENT ECHIPE BUGGY

1.RAIDERI TG. JIU 1

2.RAIDERI TG. JIU 2

3.ISECO TG. MUREȘ

CLASAMENT CLASA H 1

1.BRESCAN ALEXANDRU – RANDOM TEAM CRISTIAN – 12,5 P

2.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 10 P

3.STAN OCTAVIAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 7,5 P

CLASAMNET CLASA H 2

1.PENTEK LASZLO – ISECO TG. MUREȘ – 30 P

2.IVAN MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 21,5

3.PAVEL CONSTANTIN – RANDOM TEAM CRISTIAN – 17 P

4.URSE ALEXANDRU – 15 P

5.OPRIȚESCU ALIN – 7,5 P

CLASAMENT CLASA H 3

1.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 17 P

2.TICUȚĂ GIGI – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 14 P

3.IONIȚĂ MIHAI – ISECO TG. MUREȘ – 10 P

4.PREDA CĂTĂLIN – 7,5 P

CLASAMENT CLASA H 4

1.TALIANU FLORIN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 30 P

2.IVAN MARIAN – 17 P

3.PAVEL CONSTANTIN – 15P

4.BOROȘ EMIL – ISECO TG. MUREȘ – 8,5 P

5.COSTACHE PETRE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 7,5 P

CLASA BUGGY

1.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU – 30 P

2.VLĂDOIU SORIN – RAIDERI TG. JIU – 23,5 P

3.MOLNAR SILVIU – RAIDERI TG. JIU – 17 P

4.PĂTRU FLORIN – RAIDERI TG. JIU – 13 P

5.IACOV MARIAN – RAIDERI TG. JIU – 12 P

6.ȘERBAN VASILE – RAIDERI TG. JIU – 10 P

CLASA SUPER BUGGY

1.ȘERBAN VASILE – RAIDERI TG. JIU – 28,5 P

2.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU – 27 P

3.DUNAVĂȚU FLORINA – RAIDERI TG. JIU – 22,5 P

4.IACOV ION – RAIDERI TG. JIU – 13 P

CLASAMENT ETAPA 2 BRADU /AG –  MAI 2015

CLASA H 1

1.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S RASING CARS BRASOV

2.BRESCAN ALEXANDRU – RANDOM TEAM CRISTIAN

3.STAN OCTAVIAN – A.C.S RACING CARS BRASOV

CLASA H 2

1.PENTEK LASZLO – ISECO TG. MURES

2.IVAN MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCURESTI

3.OPRIȚESCU ALIN – OLT

CLASA H 3

1.TICUȚĂ GIGI – ACS RACING CARS BRAȘOV

2.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI

3.PREDA CĂTĂLIN – SPRINT CLUB MIOVENI

CLASA H 4

1.TALIANU FLORIN – ACS RACING CARS BRAȘOV

2.IVAN MARIAN – SPRINT CLUB MIOVENI

3.PAVEL CONSTANTIN – RANDOM TEAM CRISTIAN

OPEN

1.TALIANU FLORIN – ACS RACING CARS BRAȘOV

2.BRESCAN ALEXANDRU – RANDOM TEAM CRISTIAN

3.OPRIȚESCU ALIN – OLT

CLASA BUGGY

1.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU

2.VLĂDOIU SORIN – RAIDERI TG. JIU

3.ȘERBAN VASILE – RAIDERI TG. JIU

CLASA SUPER BUGGY

1.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU

2.ȘERBAN VASILE – RAIDERI TG. JIU

3.DUNAVĂȚU FLORINA RAIMONDA – RAIDERI TG. JIU

JUNIORI 1

1.GHEORGHE ALEXANDRU – PITEȘTI

2.PETRESCU ALEXANDRU – CRAIOVA

JUNIORI 2

1.TALIANU ALEXANDRU

ECHIPE

1.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

2.RANDOM TEAM CRISTIAN

3.SPRINT CLUB MIOVENI

CLASAMENT RALLYCROSS 2015 TG. JIU

CLASAMENT H 1

1.BRESCAN ALEXANDRU -RANDOM TEAM CRISTIAN

2.PAVEL CONSTANTIN – RANDOM TEAM CRISTIAN

3.GHEORGHE ALEXANDRU – SPRINT CLUB MIOVENI

CLASAMENT H 2

1.PENTEK LASZLO – ISECO TG. MURES

2.PAVEL CONSTANTIN – RANDOM TEAM CRISTIAN

3.URSE ALEXANDRU

4.IVAN MARIAN

CLASA H 3

1.IONIȚĂ MIHAI – ISECO TG. MUREȘ

2.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI

3.TICUȚĂ GIGI – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

CLASA H 4

1.TALIANU FLORIN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

2.BOROȘ EMIL – ISECO TG. MUREȘ

3.COSTACHE PETRE – AUTOSPPED RALLY BUCUREȘTI

CLASA BUGGY

1.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU

2.MOLNAR SILVIU – RAIDERI TG. JIU

3.VLĂDOIU SORIN – RAIDERI TG. JI

4.PĂTRU FLORIN – RAIDERI TG. JIU

5.IACOV MARIAN – ISECO TG. MUREȘ

CLASA SUPER BUGGY

1.ȘERBAN VASILE – RAIDERI TG. JIU

2.DUNAVĂȚU CRISTIAN – RAIDERI TG. JIU

3.DUNAVĂȚU RAIMONDA – RAIDERI TG. JIU

4.IACOV ION – RAIDERI TG. JIU

CLASAMENT JUNIORI

1.IOVAN ALEXANDRU

2.GHEORGHE ALEXANDRU

3.PETRESCU ALEXANDRU

4.MOLNAR ARMOND

CLASAMENT ECHIPE RALLYCROSS

1.ISECO TG. MUREȘ

2.RANDOM TEAM CRISTIAN

3.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

4.SPRINT CLUB MIOVENI

CLASAMENT BUGGY

1.RAIDERI TG. JIU 1

2.RAIDERI TG. JIU 2

3.ISECO TG. MUREȘ

CLASAMENT GENERAL  RALLYCROSS 2014

CLASA H 1 – 1400 CMC

1.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 37 P

2.BRESCAN ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 26 P

3.KRASYMIRA STOINOVA – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 21,5 P

4.STAN OCTAVIAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 18,5 P

5. POP MIHAI – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI –  7,5 P

CLASA H 2  – 1600 CMC

1. IANCU GEORGE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 55,5 P

2.STOIANOV GHEORGHIEV – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 35,5 P

3.MARIN GABRIEL – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 30,5

4.GĂVENEA ALEXANDRU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 29 P

5.PAVEL CONSTANTIN – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 27,5 P

6.CIOCLOV HORAȚIU – PROCAR PITEȘTI – 15 P

7.BRESCAN ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 13 P

CLASA H 3  – 2000 CMC

1.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 55,5 P

2.TICUȚĂ GIGI – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 37,5 P

3.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 33 P

4.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 28 P

4.TATU JAN – PROCAR PITEȘTI – 15 P

6.IONIȚĂ MIHAI – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P

CLASA H 4 PESTE  2000 CMC, 4 X 4

1.TALIANU FLORIN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 70 P

2.COSTACHE PETRE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 63 P

3.BOROȘ EMIL – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 61 P

4.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 56 P

5.NEGREA LAVINIU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 56 P

6.IONIȚĂ MIHAI – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 22 P

7.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 13 P

CLASAMENT ECHIPE

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 77 P

2.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 71 P

3.A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 45 P

CLASAMENT RALLYCROSS ETAPA 4 ȘTEFĂNEȘTII DE JOS / IF – 06-07.09.2014

CLASA H 1 – 1400 CMC

1.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 10 P

2.BRESCAN ALEXANDRU – RANDOM TEAM CRISTIAN – 8,5 P

3.KRASYMIRA STOYANOVA – 7,5 P

CLASA H 2 – 1600 CMC

1.IANCU GEORGE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 17 P

3.GEORGIEV STOYNOV – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 15 P

4.BRESCAN ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 13 P

5.MARIN GABRIEL – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 12 P

CLASA H 3 – 2000 CMC

1.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 20 P

2.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 15 P

4.IONIȚĂ MIHAI – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P

5.TICUȚĂ GIGI – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – AB

CLASA H 4 PESTE 2000 CMC, 4X4

1.COSTACHE PETRE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.TALIANU FLORIN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.BOROȘ EMIL – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 15 P

4.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 13 P

5.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 12 P

6.NEGREA LAVINIU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 11 P

CLASAMENT ECHIPE

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 17 P

CLASAMENT AUTOCROSS – BUGGY

1.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 10 P

2.VASILE ȘERBAN – ASOCIAȚIA RAIDERI TEAM TÂRGU JIU – 8,5 P

3.DUNAVĂȚU CRISTIAN – ASOCIAȚIA RAIDERI TEAM TÂRGU JIU – 7,5 P

4.CUTTAIA CLAUDIO – AUTO MOTOR ANGELO – 6,5 P

CLASAMENT OPEN

1.COSTACHE PETRE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.TALIANU FLORIN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 15 P

4.IONIȚĂ MIHAI – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P

5.IANCU GEORGE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 12 P

6.MARIN GABRIEL – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 11 P

7.BOROȘ EMIL sen. – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 10 P

8.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 9 P

CLASAMENT FEMINA

1.KRASYMIRA STOYANOVA – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.BĂCĂUANU BARBARA – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.CONSTANTIN ALINA – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 15 P

4.ACHIMOIU SINICA – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 13 P

5.ȘENE MARIANA – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 12 P

CLASAMENT RALLYCROSS ETAPA 3 MIOVENI / AG – 16-17.08.2014

CLASA H 1 – 1400 CMC

1.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 10 P

2.STAN OCTAVIAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 8,5 P

3.BRESCAN ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 7,5 P

CLASA H 2 – 1600 CMC

1.PAVEL CONSTANTIN – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 20 P

2.IANCU GEORGE – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.CIOCLOV HORAȚIU – PROCAR  PITEȘTI – 15 P

4.STOIANOV GHEORGHIEV – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P

5.GĂVENEA ALEXANDRU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 12 P

6.MARIN GABRIEL – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – AB

CLASA H 3 – 2000 CMC

1.TICUȚĂ GHEORGHE – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 20 P

2.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 17 P

3.TATU JAN – PROCAR PITEȘTI – 15 P

4.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI – 13 P

5.IONIȚĂ MIHAI – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – AB

6.ȚENE MARIAN – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – AB

CLASAMENT H 4 – PESTE 2000 CMC, 4X4

1.ȚENE MARIAN – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.NEGREA LAVINIU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 17 P

3.COSTACHE PETRE – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 15 P

4.TALIANU FLORIN – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P

5.BOROȘ EMIL – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 12 P

CLASAMENT ECHIPE

1.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 20 P

2.AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 15 P

CLASAMENT OPEN

1.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

2.CIOCLOV HORAȚIU – PROCAR PITEȘTI

3.VISSA ROBERT – PROCAR PITEȘTI

4.TATU JAN – PROCAR PITEȘTI

5.CODREA MARIUS – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

CLASAMENT FEMINA

1.ACHIMOIU SINICA – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV

2.ȚENE MARIANA – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI

3.KRASYMIRA STOINOVA – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI

1.ACHIMOIU SINICA

CLASAMENT RALLYCROSS ETAPA 2 SIBIU 12-13.07.2014

CLASA H 1 – 1400 CMC

1.BRESCAN ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 10 P

2.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 8,5 P

3.MIHAI – 7,5 P

4.KRASYMIRA STOIANOVA – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI -6,5 P

CLASA H 2 – 1600 CMC

1.IANCU GEORGE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 10 P

2.MARIN GABRIEL – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 8,5 P

3.STOIANOV GHEORGHIEV – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI -7,5 P

CLASA H 3 – 2000 CMC

1.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 10 P

2.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 8,5 P

3.TICUȚĂ GIGI – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 7,5 P

CLASA H 4 PESTE 2000N CMC, 4 X 4

1.TALIANU FLORIN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.BOROȘ EMIL – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 17 P

3.COSTACHE PETRE – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 15 P

4.NEGREA LAVINIU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 13 P

5.ȚENE MARIAN – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 11 P

6.IONIȚĂ MIHAI – AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI 10 P

CLASAMENT ECHIPE

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 17 P

3.A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 15 P

CLASAMENT RALLYCROSS ETAPA 1 BRADU / ARGEȘ   31.05.2014-01.06.2014

CLASA 1400 CMC – H 1

1.STAN OCTAVIAN  – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 10 P

2.ACHIMOIU BOGDAN – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 8,5 P

3.STOIANOVA KRASIMIRA – C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI -7,5 P

CLASA 1600 CMC – H 2

1.MARIN GABRIEL – C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 10 P

2.IANCU GEORGE – C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 8,5 P

3.PAVEL CONSTANTIN – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 7,5 P

CLASA 2000 CMC – H 3

1.TICUȚĂ GHEORGHE – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 10 P

2.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI -8,5 P

3.ȚENE MARIAN – C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 7,5 P

CLASA PESTE 2000 CMC, 4X4 – H 4

1.TALIANU FLORIN – C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.BOROȘ EMIL – AUTO MOTO ISECO TÂRGU MUREȘ – 17 P

3.NEGREA LAVINIU – A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 15 P

4.COSTACHE PETRE – C.S. AUTOSPEED BUCUREȘTI – 13 P

5.ȚENE MARIAN – C.S. AUTOSPEED BUCUREȘTI – 12 P

6.IONIȚĂ MIHAI – C.S. AUTOSPEED BUCUREȘTI – 11 P

ECHIPE

1.C.S. AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.A.C.S. RACING CARS BRAȘOV – 17 P

3.A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – 15 P

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE RALLY CROSS  – CNRC 2013

A.C.S. RACING  CARS  BRAȘOV

CLASAMENT GENERAL CNRC 2013 NEOMOLOGAT DUPĂ ETAPA A VIII A

JUNIORI

1.CĂTANĂ DAVID – 75,5 P

2.KOZK ARMOND – 37 P

3.TARȚA DAVID – 25 P

4.GRĂDINARU ALEXANDRU – 17 P

H1 – 1400 cmc

1.STOINOV GEORGIEV – 106,5 P

2.CĂTANĂ DAVID – 97,5 P

3.KOZAK ARMOND – 82 P

4.STOIANOVA KRASIMIRA – 80,5 P

5.ACHIMOIU BOGDAN – 78,5 P

6.IONIȚĂ MIHAI – 40 P

7.BLĂNARU AURELIAN – 36,5 P

8.BRESCAN ALEXANDRU – 32 P

9.TARȚA DAVID – 15 P

10.PAVEL CONSTANTIN – 15 P

11.NECULEASA LAURENȚIU – 10 P

12.GRĂDINARU MARIA – 0 P

H2- 1600 cmc

1.PENTEK LASZLO – 107 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU – 83,5 P

3.CIOCLOV HORAȚIU -57,5 P

4.PAVEL CONSTANTIN – 54,5 P

5.COMAN MARIUS – 42 P

6.ACHIMOIU BOGDAN – 26 P

7.IANCU GEORGE – 25,5 P

8.BRESCAN ALEXANDRU – 13 P

9.BLĂNARU AURELIAN – 6 P

H 3 – 2000 cmc

1.PLEȘA MIHAI – 90 P

2.TICUȚĂ GIGI – 83,5 P

3.ȚENE MARIAN – 80,5 P

4.COMAN MARIUS – 43 P

5.COSTACHE PETRE – 38 P

6.VISSA ROBERT – 25,5 P

7.CIOBANU DANIEL – 20,5 P

8.TATU IOAN – 15 P

9.BOROȘ EMIL – 12 P

10.PAVEL CONSTANTIN – 7,5 P

11.IANCU GEORGE – 5,5 P

H 4 – peste 2000 cmc și 4 x 4

1.BOROȘ EMIL – 117 P

2.COSTACHE PETRE – 106,5 P

3.TALIANU FLORIN – 105,5 P

4.NEGREA LAVINIU – 94,5

5.TENE MARIAN – 57 P

6.TICUȚĂ GIGI – 28 P

7.VISSA ROBERT – 17 P

8.STOINOV GHEORGHIEV – 13 P

9.LASZLO PENTEK – 0 P

10.IONIȚĂ MIHAI – 0 P

ECHIPE:

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 134,5 P

2.RANDOM TEAM CRISTIAN – 115,5 P

3.ISECO TÂRGU MUREȘ – 115 P

4.PROCAR PITEȘTI – 72,5 P

CLASAMENT ETAPA A VIII A CÂMPULUG / ARGEȘ 9-20.10.2013

CLASA H1 1400 CMC

1.CATANĂ DAVID – 20 P

2.KOZAK ARMOND – 17 P

3.STOINOV GHEORGHIEV – 15 P

4.BRESCAN ALEXANDRU – 13 P

5.ACHIMOIU BOGDAN – 12 P

6.KRASIMIRA STOYANOVA – 11 P

CLASA H2 1600 CMC

1.COMAN MARIUS – 10 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU – 8,5 P

3.PAVEL CONSTANTIN – 7,5 P

4.CIOCLOV HORAȚIU – 6,5 P

CLASA H3 1800 CMC

1.TICUȚĂ GIGI – 10 P

2.PLEȘA MIHAI – 8,5 P

3.  7,5 P

CLASA H4 – 2000 CMC 4X4

1.COSTACHE PETRE – 20 P

2.NEGREA LAVINIU – 17 P

3.TALIANU FLORIN – 15 P

ECHIPE

1.PRO CAR RACING PITEȘTI – 20 P

2.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15 P

 

CLASAMENT ETAPA A VII-A CRISTIAN / BRAȘOV 28-29.09.2013

JUNIORI

1.CĂTANĂ DAVID – 10 P

2.KOZAK ARMOND – ABANDON

CLASAMENT H 1 – 1400 CMC

1.STOINOV GHEORGHIEV -20 P

2.ACHIMOAIE BOGDAN -17 P

3.PAVEL CONSTANTIN -15 P

4.STOYANOVA KRASYMIRA -13 P

5.BLĂNARU AURELIAN – 12 P

6.CĂTANĂ DAVID – 11 P

7. BRESCAN ALEXANDRU – 0 P

8.KOZAK ARMOND – ABANDON

CLASAMENT H 2 – 1600 CMC

1.PAVEL CONSTANTIN -20 P

2.PENTEK LASZLO -17 P

3.GĂVENEA ALEXANDRU -15 P

4.BRESCAN ALEXANDRU -13 P

5.CIOCLOV HORAȚIU -12 P

CLASAMENT H 3 – 2000 CMC

1.TICUȚĂ GIGI – 10 P

2.PLEȘA MIHAI – 8,5 P

3.PAVEL CONSTANTIN -7,5 P

4.ȚENE MARIAN – 6,5 P

CLASAMENT H 4 – PESTE 2000 CMC, 4 x 4

1.TALIANU FLORIN – 20 P

2.COSTACHE PETRE – 17 P

3.BOROȘ EMIL – 15 P

4.LASZLO PENTEK – 0 P

5.NEGREA LAVINIU – ABANDON

6.IONIȚĂ MIHAI – ABANDON

CLASAMENT OPEN

1.TALIANU FLORIN

2.PAVEL CONSTANTIN

3.GĂVENEA ALEXANDRU

CLASAMENT ECHIPE

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI – 20 P

2.RANDOM TEAM CRISTIAN – 17 P

3.ISECO TÂRGU MUREȘ – 15 P

4.PROCAR PITEȘTI – 0 P

5.SPRINT CLUB MIOVENI 0 P

CLASAMENT ETAPA A VI – A ȘTEFĂNEȘTII DE JOS / ILFOV  07-08.09.2013

JUNIORI

1.CĂTANĂ DAVID – 10 P

2.GRĂDINARU ALEXANDRU  – 8,5 P

3.KOZAK ARMOND – 7,5 P

CLASAMENT H 1 – 1400 cmc

1.STOIANOV GHEORGHIEV – 20 P

2.CĂTĂANĂ DAVID – 17 P

3.STOIANOVA KRASIMYRA – 15 P

4.BRESCAN ALEXANDRU – 13 P

5.TĂULEAN MARIA

6.KOZAK ARMOND

7.IONIȚĂ MIHAI

CLASAMENT H 2 – 1600 cmc

1.PENTEK LASZLO – 20 P

2.IANCU GEORGE – 17 P

3.GĂVENEA ALEXANDRU – 15 P

4.CIOCLOV HORAȚIU – 13 P

5.PAVEL CONSTANTIN 11 P

6.COSTACHE PETRE

CLASAMENT H 3 – 2000 cmc

1.TICUȚĂ GIGI – 20 P

2.ȚENE MARIAN – 17 P

3.PLEȘA MIHAI – 15 P

4.TĂNASE LAURENȚIU

5.CIOBANU DANIEL

6.COSTACHE PETRE

CLASAMENT H 4 – PESTE 2000 cmc ȘI 4 X 4

1.BOROȘ EMIL – 20 P

2.COSTACHE PETRE – 17 P

3.TALIANU FLORIN – 15 P

4.NEGREA LAVINIU – 13 P

5.ȚENE MARIAN – 11 P

CONSTANTIN ANGHELUȚ

ECHIPE

1.ISECO TÂRGU MUREȘ – 20 P

2.AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17 P

3.PRO CAR PITEȘTI – 15 P

4.RANDOM TEAM CRISTIAN – 13 P

5.SPRINT CLUB MIOVENI

CLASAMENT FEMINA

1.STOYANOVA KRASIMIRA  – BULGARIA

2.ȚENE MARIANA – AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI

3.MINKA MARINOVA – BULGARIA

4.PAVEL GEORGIA – RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV

5.ZĂTRAN MARIA

CLASAMENT OPEN

1.COSTACHE PETRE

2.ȚENE MARIAN

3.IANCU GEORGE

4.PAVEL CONSTANTIN

CLASAMENT PILOT PENTRU O ZI

1.ȘCHIOPU NICOLAE

2.UDREA BOGDAN

3.TALIANU ALEXANDRU

4.ȚENE MARIANA

5.NECHIFOR DORU

6.OPREA MIHAELA

7.NECULEASA LIVIU

8.PANAIT GHEORGHE

9.POPA MIRCEA

 

CLASAMENT ETAPA A V -A MIOVENI / ARGEȘ 10-11.08.2013

CLASAMENT JUNIORI

1. CATANĂ DAVID 10 P

2.KOZAK ARMOND 8,5 P

3.TARȚA DAVID 7,5 P

CLASAMENT H1

1.KOZAK ARMOND 20 P

2.STOIANOV GHEORGHIEV 17 P

3.ACHIMOIU BOGDAN 15 P

4.KRASIMIRA STOIANOVA 13 P

5.CATANĂ DAVID 0 P

CLASAMENT H 2

1.PENTEK LASZLO 20 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU 17 P

3.COMAN MARIUS 15 P

4.ACHIMOIU BOGDAN 13 P

5.CIOCLOV HORAȚIU 12 P

CLASAMENT H 3

1.ȚENE MARIAN 20 P

2.VISSA ROBERT 17 P

3.CIOBANU DANIEL 15 P

4.COMAN MARIUS 13 P

5.PLEȘA MIHAI 12 P

CLASAMENT H 4

1.TALIANU FLORIN 20 P

2.NEGREA LAVINIU 17 P

3.BOROȘ EMIL 15 P

4.STOIANOV GHEORGHIEV 13 P

5.ȚENE MARIAN 12 P

ECHIPE

1.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI 20 P

2.RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV 17 P

3.ISECO TÂRGU MUREȘ 15 P

4.PROCAR RACING PITEȘTI

5.SPRINT CLUB MIOVENI

CLASAMENT ETAPA A IV -A CÂMPULUG/ ARGEȘ 27-28.07.2013

CLASAMENT JUNIORI

1.KOZAK ARMOND 10 P

2.CATANA DAVID 8,5 P

CLASAMENT H1

1.KOZAK ARMOND 20 P

2.CATANA DAVID 17 P

3.ACHIMOIU BOGDAN 15 P

4.KRASIMIRA STYANOVA 13 P

5.STOYANOV GHERGHIEV 12 P

CLASAMENT H 2

1.PENTEK LASZLO 20 P

2.COMAN MARIUS 17 P

3.GĂVENEA ALEXANDRU 15 P

4.ACHIMOIU BOGDAN 13 P

5.CIOCLOV HORAȚIU 12 P

CLASAMENT H 3

1.TICUȚĂ GIGI 20 P

2.VISSA ROBERT 17 P

3.COMAN MARIUS 15 P

CLASAMENT H 4

1.BOROȘ EMIL  20 P

2.VISSA ROBERT 17 P

3.NEGREA LAVINIU 15 P

4.TALIANU FLORIN 13 P

5.COSTACHE PETRE 12 P

ECHIPE

1.ISECO TÂRGU MUREȘ 20 P

2.PRO CAR RACING PITEȘTI / ARGEȘ 17 P

3.RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV 15 P

4.AUTOSPEED RALLY BUCUREȘTI 13 P

5.SPRINT CLUB MIOVENI 12 P

 

CLASAMENT ETAPA a III -a GRĂDIȘTEA / GIURGIU 29-30.06.2013

CLASAMENT  H1

1.IONIȚĂ MIHAI  10 P

2.CATANĂ DAVID 8,5 P

3.ACHIMOIU BOGDAN 7,5 P

4.STOIANOV GHEORGHIEV 6,5 P

5.BRESCAN ALEXANDRU 6 P

6.STOIANOVA KRASIMIRA 5,5 P

7.KOZAK ARMOND 5 P

8.BLĂNRU AURELIAN 4,5 P

CLASAMENT H2

1.PENTEK LASZLO 10 P

2.IANCU GEORGE 8,5 P

3.PAVEL CONSTANTIN 7,5 P

4.CIOCLOV HORAȚIU 6,5 P

5.BLĂNARU AURELIAN 6 P

CLASAMENT H3

1.PLEȘA MIHAI 10 P

2.TICUȚĂ GHEORGHE 8,5 P

3.CIOBANU DANIEL 7,5 P

4.COMAN MARIUS 6,5 P

5.COSTACHE PETRE 6 P

6.IANCU GEORGE 5,5 P

7.TENE MARIAN 5 P

CLASAMENT H4

1.BOROȘ EMIL 10 P

2.COSTACHE PETRE 8,5 P

3.TALIANU FLORIN 7,5 P

4.NEGREA LAVINIU 6,5 P

5.TENE MARIAN 6 P

CLASAMENT ETAPA a II-a  BRADU / PITEȘTI  25-26.5.2013

CLASA JUNIORI

1.KOZAC ARNOLD – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 10 P

2.CATANĂ DAVID – ISECO TÂRGU MUREȘ – 8,5 P

CLASA 1400 cmc  – H1

1.KOZAC ARNOLD – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 20 P

2.CATANĂ DAVID – ISECO TÂRGU MUREȘ – 17 P

3.STOINOV GHEORGHIEV – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 15 P

4.ACHIMOIU BOGDAN – PROCAR RACING PITEȘTI -13 P

5.KRASIMIRA STOIANOVA  – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 13 P

6.IONIȚĂ MIHAI – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 12 P

7.AUTO RALLY SPED BUCUREȘTI – 11 P

8.PROCAR RACING PITEȘTI – 10 P

CLASA 1600 cmc – H2

1.PENTEK LASZLO – ISECO TÂRGU MUREȘ – 10 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 8,5 P

3.CIOCLOV HORAȚIU – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 7,5 P

CLASA 1800 cmc -H3

1.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI  – 20 P

2.CORNEA MARIUS – PRO CAR RACING PITEȘTI – 17 P

3.COSTACHE PETRE – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 15 P

4.TICUȚĂ GIGI – PRO CAR RACING PITEȘTI – 13 P

5.ȚENE MARIAN – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 11 P

CLASA  PESTE 2000 cmc  ȘI  4 X 4

1.COSTACHE PETRE – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 20 P

2.BOROȘ NELUȚU – ISECO TÂRGU MUREȘ- 17 P

3.TALIANU FLORIN  – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 15 P

4.NEGREA LAVINIU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 13 P

5.ȚENE MARIAN – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI- 11 P

6.TICUȚĂ GIGI – PRO CAR RACING PITEȘTI – 10 P

 

ECHIPE

1.ISECO TÂRGU MUREȘ – 20 P

2.AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 17 P

3.RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 15 P

4.PRO CAR RACING PITEȘTI – 13 P

5.SPRINT CLUB MIOVENI – 11 P

 

 

CLASAMENT  ETAPA a I-a  TÂRGU MUREȘ  06-07.04.2013

CLASA JUNIORI

1.TARȚA DAVID – ISECO TĂRGU MUREȘ – 10 P

2.CATANĂ DAVID – ISECO TÂRGU MUREȘ – 8,5 P

CLASA 1400 cmc  – H1

1.BLĂNARU AURELIAN – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 10 P

2.IONIȚĂ MIHAI – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 8,5 P

3.TARȚA DAVID – ISECO  TÂRGU MUREȘ – 7,5 P

4.BRESCA ALEXANDRU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 6,5 P

CLASA 1600 cmc – H2

1.PENTEK LASZLO – ISECO TÂRGU MUREȘ – 10 P

2.GĂVENEA ALEXANDRU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 8,5 P

3.PAVEL CONSTANTIN – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 7,5 P

CLASA 1800 cmc -H3

1.ȚENE MARIAN – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 20 P

2.COSTACHE PETRE – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 17 P

3.PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI – 15 P

4.TICUȚĂ GIGI – PRO CAR RACING PITEȘTI – 13 P

5.CORNEA MARIUS – PRO CAR RACING PITEȘTI – 11 P

CLASA  PESTE 2000 cmc  ȘI  4 X 4

1.BOROȘ NELUȚU – ISECO TÂRGU MUREȘ – 20 P

2.TICUȚĂ GIGI – PRO CAR RACING PITEȘTI – 17 P

3.ȚENE MARIAN – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 15 P

4.NEGREA LAVINIU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN / BRAȘOV – 13 P

5.COSTACHE PETRE – AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 11 P

ECHIPE

1.AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 20 P

2.ACS RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17 P

3.ISECO TÂRGU MUREȘ – 15 P

4.PRO CAR RACING PITEȘTI – 13 P

5.SPRINT CLUB MIOVENI – 11 P

 

CLASAMENT GENERAL CNRC 2012  – după etapa

de la Câmpulung din 27-28.10.2012

 

CLASA 1400 cmc – H 1:

  1. NEGREA LAVINIU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 82 P
  2. KRASIMIRA STOYANOVA – BULGARIA – 65 P
  3. IONIȚĂ MIHAI – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 43 P
  4. GRĂDINARU ALIN ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 29 P
  5. TUDOR ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 25,5 P
  6. CTOYANOV GEORGE – BULGARIA – 20 P
  7. DIN ALEXANDRU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 19,5 P
  8. NIȚĂ IANCU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 17,5 P
  9. MATEUȚ DARIANA – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13 P
  10. PAVEL CONSTANTINA.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 11 P

 

CLASA 1600 cmc – H 2:

1.   PAVEL CONSTANTIN – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 75,5 P

2.  BOROȘ NELUȚU – ACS RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 75,5 P

3.  IANCU GEORGE – C.S. AUTO RALLY SPEED BUCUREȘTI – 73,5 P

4.  CIOCLOV HORAȚIU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 58 P

5.  GĂVENEA ALEXANDRU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 45 P

CLASA 2000 cmc, 4 x 4 – H 3:

  1. COSTACHE PETRE – C.S. AUTO SPEED BUCUREȘTI – 85 P
  2. PLEȘA MIHAI – SPRINT CLUB MIOVENI  – 83 P
  3. ȚENE MARIAN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 61 P
  4. PAVEL CONSTANTIN – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 42 P
  5. BOROȘ NELUȚU – A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 41 P
  6. VISSA ROBERT – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 25 P
  7. LUPAȘCU SORIN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 24 P
  8. CORBEANU GABRIEL – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 29 P
  9. CORNEA MARIUS – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 13 P
  10.  TICUȚĂ GIGI  – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 11 P

 CLASAMENT ECHIPE:

  1. C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 91 P
  2. A.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN – BRAȘOV – 89 P
  3. C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 45 P
  4. C.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 42 P

 

CLASAMENTUL ETAPEI DIN 29-30.09.2012 CRISTIAN BRAȘOV

H1 – 1400 cmc

1.NEGREA LAVINIU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 20P

2.GRĂDINARU ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.KRASIMIRA STOYANOVA – BULGARIA -15P

4.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV -13P

5.IONIȚĂ MIHAI – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI -12P

H2 – 1600 cmc

1.IANCU GEORGE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 20P

2.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17P

3.GĂVENEA ALEXANDRU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15P

4.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 13P

5.CIOCLOV HORAȚIU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 12P

H3 – 1800 cmc

1.PLEȘA MIHAI – A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 20 P

2.ȚENE MARIAN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.COSTACHE PETRE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 15P

4.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 13P

5.CORBEANU GABRIEL – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 12P

6.IANCU GEORGE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 11P

7.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 10P

ECHIPE

1.A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 20P

2.C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15P

C.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 35 P

 

CLASAMENTUL ETAPEI DIN 11-12.08.2012 MIOVENI ARGEȘ

H1 – 1400 cmc

1.CTOYANOV GEORGE – BULGARIA – 20P

2.NEGREA LAVINIU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17P

3.IONIȚĂ MIHAI – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 15P

4.KRASIMIRA STOYANOVA – BULGARIA – 13P

5.GRĂDINARU ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI -12P

6.NIȚĂ IANCU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 11P

H2 – 1600 cmc

1.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 20P

2.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17P

3.GĂVENEA ALEXANDRU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15P

4.IANCU GEORGE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13P

5.CIOCLOV HORAȚIU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI -11P

H3 1800 cmc

1.COSTACHE PETRE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 20P

2.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17P

3.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15P

4.PLEȘA MIHAI – A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 13P

5.ȚENE MARIAN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI -11P

ECHIPE

1.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN  BRAȘOV – 20P

2.C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 15P

PILOT PENTRU O ZI

1.PREDA ION CĂTĂLIN

2.BADEA LUCIAN

3.CONSTANTIN CRISTIAN

4.IORDĂNOIU COSMIN

5.BICA PETRIȘOR BOGDAN

6.ȘTEFAN SORIN

7.TĂTĂROIU EUGEN

8.IVAN SERGIU

9.PETRESCU ION MARIAN

10.VĂDUVA ALEXANDRU

 

CLASAMENTUL ETAPEI DIN 23-24.06.2012 COMANA GIURGIU

H1 – 1400 cmc

1.KRASIMIRA STOYANOVA – BULGARIA – 20P

2.TUDOR ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.NEGREA LAVINIU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV- 15P

4.MATEUȚ DARIANA – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13P

5.DIN ALEXANDRU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 12P

H2 – 1600 cmc

1.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV- 20P

2.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV- 17P

3.GĂVENEA ALEXANDRU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 15P

4.IANCU GEORGE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13P

5.CIOCLOV HORAȚIU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 12P

H3 – 1800 cmc

1.PLEȘA MIHAI – A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 20P

2.PAVEL CONSTANTI – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV- 17P

3.ȚENE MARIAN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 15P

4.LUPAȘCU SORIN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13P

5.VISA ROBERT – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 12P

6.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 11P

7.COSTACHE PETRE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 10P

8.CORBEANU GABRIEL – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 9P

ECHIPE

1.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 20P

2.C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 15P

 

CLASAMENTUL ETAPEI DIN 02-03.06.2012 BRADU ARGEȘ

H1 – 1400 cmc

1.NEGREA LAVINIU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 10P

2.TUDOR ALEXANDRU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 8,5P

3.DIN ALEXANDRU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 7,5P

4.NIȚĂ IANCU – C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 6,5P

H2 – 1600 cmc

1.CIOCLOV HORAȚIU – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 10P

2.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV -8,5P

3.IANCU GEORGE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 7,5P

4.BOROȘ NELUȚU – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 6,5P

H3 – 1800 cmc

1.COSTACHE PETRE – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 20P

2.ȚENE MARIAN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 17P

3.PLEȘA MIHAI – A.S. SPRINT CLUB MIOVENI – 15P

4.VISA ROBERT – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 13P

5.PAVEL CONSTANTIN – C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 12P

6.LUPAȘCU SORIN – C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 11P

ECHIPE

1.C.S. AUTO SPEED RALLY BUCUREȘTI – 20P

2.C.S. RANDOM TEAM CRISTIAN BRAȘOV – 17P

3.C.S. PROCAR RACING TEAM PITEȘTI – 15P